• Maszyny Vendingowe
    do produktów mrożonych i chłodzonych
    Desery lodowe, sorbety, koktajle, sałatki - w każdym miejscu!

Eurovending Group - Producent Maszyn Vendingowych

Nasza działalność to przede wszystkim projektowanie i produkcja maszyn vendingowych do produktów mrożonych i chłodzonych. Z powodzeniem stosujemy autorskie rozwiązania, które sprawiają, że nasze maszyny cieszą się zainteresowaniem na rynku krajowym i europejskim. Stale pracujemy nad doskonaleniem automatów vendingowych, służy temu także własna testowa sieć vendingowa dostarczająca nam cennych informacji o oczekiwaniach rynku, ocenie naszych maszyn i ich trwałości. Nasze maszyny charakteryzuje bardzo dobra jakość wykonania, łatwość obsługi oraz serwisu, a także rozsądna cena. Automaty są w całości projektowane i produkowane w Polsce. Spełniają wymagania norm europejskich, potwierdzone badaniami laboratoryjnymi i posiadają oznaczenie CE.

Nasze automaty

Zobacz więcej >

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty i warunków współpracy?

Wszystkie treści, rysunki, zdjęcia, materiały oraz elementy graficzne oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Eurovending Group sp z o.o.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Eurovending Group sp z o.o. i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Eurovending Group sp z o.o. Wszelkie naruszenia praw autorskich podlegają sankcjom przewidzianym w Kodeksie karnym i ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych.